Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

Studio Jirkov                      Masáže Jirkov             Bc. Pavla Němečková       

 
Chomutovská 367                                      
Jirkov

Objednávky na tel. 731 706 298 nebo osobně.

V případě onemocnění nebo jiného důvodu, pro který nemůžete termín masáže využít, PROSÍM o SMS a uvolnění tohoto termínu. Mohu jej poté nabídnout klientům, kteří by jinak museli na termín čekat! Děkuji za pochopení.

Možnost zakoupení dárkových poukazů na určitou masáž nebo na hodnotu.

Nabídka masáží:
 • Klasické, sportovní masáže
 • Lymfatické masáže
 • Lávové kameny
 • Královská masáž
 • Anticelulitidní masáž
 • Anticelulitidní skořicová masáž
 • Medová masáž
 • Čokoládová masáž
 • Relaxační masáž
 • Kokosový sen
 • Levandulová masáž
 • Rakytníková masáž
 • Tymiánová masáž

Podrobnosti o masážích:

Relaxační masáž

Relaxační masáž je vhodná při psychické či fyzické únavě a svalové ztuhlosti. Tato masáž je jemnější a zaměřená na celkovou relaxaci těla i mysli. Je zpříjemněna harmonickou hudbou, abyste mohli opravdu odpočívat a užít si plně masáž. Při této masáži máte na výběr z různých druhů olejů a esencí, aby se docílilo celkového zklidnění, uvolnění organismu a mysli. Při této masáži je cílem navodit pocit celkového uvolnění, tak můžete alespoň na chvíli na vše zapomenout a jen v klidu příjemně odpočívat.

Volit můžete mezi: mandlovým olejem, kokosovým olejem, slunečnicovým olejem, devatero kvítí, celulinie, levandulovým olejem, tymiánovým olejem v kombinaci se slunečnicovým nebo mandlovým olejem a dalšími kombinacemi těchto olejů.

Cena procedury:
Celková masáž (90 min.)
Masáž zad, nohou a rukou zezadu (60min.)
Masáž zad (30min.)
Masáž obličeje a dekoltu (30min.)
Plosky (30min.)
 

Masáž klasická

 
Masáž je speciální procedura, která je využívána k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu, ke zvýšení výkonnosti, k osvěžení po fyzické i psychické námaze, ke zlepšení celkového vzhledu, k léčení a doléčování chorobných a poúrazových stavů.
 
Regenerační masáž
Hlavním cílem provedení této masáže je odstranění únavy, zlepšení hybnosti a celkové osvěžení.
 
Sportovní masáž
Tato masáž je zaměřena cíleně na odplavení únavových látek ze svalů, nebo naopak k přípravě na další svalové zatížení a celkovému posílení organismu.
 
Účinek masáží
 • Mechanický – podpora návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra, odstranění únavových látek a zplodin látkové výměny, vstřebávání výpotků, zmírnění nebo odstranění bolesti.
 • Biochemický – uvolnění látek jako je nap. Histamin a acetylcholin, které rozšiřují kapiláry (drobné cévy v kůži), tím dochází k výraznému prokrvení a zvýšení teploty, což má za následek celkové zlepšení metabolismu těla.
 • Reflexní – podráždění nebo tlumení kožních receptorů (záleží na vybraném tipu masáže) ovlivňuje centrální nervovou soustavu (CNS) a ta zpětně ovlivňuje ostatní orgány.
 • Další účinky
-Zvýšení výživy kožních buněk a jejich činnosti
-Pokožka se stává vláčnější a odolnější proti vnějším vlivům a tvorbě vrásek
-Zlepšení podmínek pro svalovou a kloubní činnost
-Ovlivnění tvorby a odstraňování podkožního tuku
-Celkový blahodárný účinek na psychiku
 
Ceny jednotlivých masáží:
Masáž celková (90 min.)
Masáž záda + šíje (45 min.)
Masáž záda (30 min.)
Masáž šíje (20 min.)
Masáž dolních končetin (45 min.)
Masáž horních končetin (30 min.)
Masáž plosky nohou (30 min.)
Masáž obličeje + dekoltu (30 min.)
 
Manuální lymfatická masáž
 
Tato terapie je zaměřena na lymfatický oběhový systém. Napomáhá odtoku toxických látek a jiných zplodin těla ven. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění pocitu napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh.
Jemná, krouživá, hmatová technika napomáhá toku lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna.
Co je to ta lymfa?
Lymfa neboli míza je tělesná tekutina a má tu schopnost, že odvádí z těla škodliviny, které do sebe neustále vstřebáváme ze špatného životního prostředí, nezdravých potravin, léků, alkoholu… Pokud se lymfa hromadí v organismu, dochází k postupnému zanášení těla zplodinami metabolismu a toxických látek, které se podílejí na nerovnoměrném rozložení tuku a vody. Dochází k narušení spojovacích vláken mezi svaly a kůží, což způsobuje ochabnutí kůže v elastické tkání. Pokud lymfatický systém nefunguje, snižuje se obranyschopnost organismu.
Zanesené lymfatické dráhy se projevují například celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, únavou nohou, otoky… Lymfatická masáž podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům nebo chronické únavě.
Čištění lymfy je důležité, abychom dosáhli zvýšení obranného systému a tím podpořili regeneraci organismu, předešli a postupně odstraňovali časté angíny, chřipky, záněty, akné, pozvedli imunitu. Lymfatické masáže pozitivně působí i při rehabilitaci sportovců (svalové vyčerpání, zvýšené napětí po sportovních výkonech).
Použití v lékařství:
V medicíně se využívá například pro rychlejší hojení a odstranění otoků po operacích – veškeré poúrazové stavy, pooperační stavy. Lymfatická masáž zlepšuje odtok produktů metabolismu v oblasti pooperační rány a podporuje hojení = uvolňuje tkáňové napětí a tím pádem zbavuje pocitu bolesti. Pozitivně působí i při nedostatečnosti žilního systému = jako prevence křečových žil. Dochází k posunu neokysličené krve v krevním řečišti. Krev se rychleji okysličuje. Proto je tento typ masáže nejšetrnější pro lidi, kteří trpí křečovými žilami. Upraví se metabolismus. Klienti se odvodní a mohou i zhubnout. Organismus se harmonizuje. Zlepší se elasticita a vzhled pokožky.
Uplatnění najde tato masáž také v boji s celulitidou. Kromě zdravotních vlivů mají lymfatické masáže také značné relaxační účinky, které jsou v dnešní hektické době plné stresů velmi důležité a ocení je každý moderní člověk. V každém případě je lymfatická masáž určitým zásahem do organismu a proto má její provádění určitá omezení. Nelze ji dělat při virovém nebo akutním onemocnění a zejména ne při nádorových onemocněních.
Pozitivní účinky u různých chorob:
· žilní a lymfatické otoky
· postoperační a posttraumatické stavy
· prevence bércových vředů
· prevence křečových žil a léčba již vzniklých
· vhodná po liposukci jako součást rekonvalescence
· detoxikace organismu
· zvýšení imunity organismu, prevence nádorových onemocnění
· obezita, lipedém – podpora metabolismu
· pozitivní účinky při migrenózních stavech
· odstraňování celulitidy, zpevňování podkoží, zeštíhlení a zmenšení objemu stehen a nohou
· akné, lupénka
· sportovní medicína
Kontraindikace:
· nádorové onemocnění
· akutní bakteriální nebo virové onemocnění (erysipel), hnisavá rána
· křečové žíly v zánětu
· bolestivá menstruace
· těhotenství do 3 měsíce
· vysoký TK, onemocnění ledvin, jater, hyperfunkce štítné žlázy se souhlasem lékaře
· u rodiček je možná lymfatická masáž až po šestinedělí
 
POZOR: Na tuto masáž bývají silnější reakce než na ostatní masáže a to hlavně únava, žízeň, zvýšené močení,… Je dobré si po této masáži hned naplánovat odpočinek. Rozhodně se vyhněte nutnosti řídit auto na delší vzdálenost!
Klienti, kteří již u mě byli na masáži vědí, že vždy doporučuji zvýšený příjem tekutin a odpočinek, u této masáže toto platí mnohonásobně!
 
Cena masáže:
Masáž celková (120 min.)
Masáž částečná – dolní končetiny (90 min.)
Masáž částečná – horní končetiny (60 min.)
 

Masáž Lávovými kameny „Hot Stones“

Jedna z nejluxusnějších a nejúčinějších masáží přicházející z Polynésie. K masáži se používají speciální nahřáté lávové kameny na teplotu 42 – 50°C. Tyto kameny se získávají z lávových polí vzniklých sopečnou činností. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudí energii ve Vašem těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Ještě dlouho po masáži budete cítit hluboký klid a vyrovnání.
 

Hlavní zdravotní účinky hot stones – masáže lávovými kameny:

* stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
* hluboce relaxuje a harmonizuje organizmus
* postupně prohřívá celé tělo
* pomáhá detoxikaci organismu
* harmonizuje energii v těle
* posiluje paměť a zlepšuje koncentraci
* zlepšuje funkce nervového systému, odstraňuje psychické potíže, deprese
* urychluje metabolismus a reguluje zadržování tekutin v těle
* zmírňuje klimakterické obtíže
* posiluje imunitní systém
* pomáhá při potížích pohybového aparátu, bolestech zad, šíje a kloubů
* vynikající regenerace po zátěži, sportovních výkonech

Provedení masáže
Masáž horkými lávovými kameny se provádí v leže na masérském stole. Klient je uvolněný, masáž začíná postupným roztíráním oleje na klientovu pokožku. Postupně přecházíme k masáži horkými lávovými kameny, kdy se dostředivě masíruje požadovaná část těla. Poté přejdeme k obkládání masírované části – takto pokračujeme až do doby, kdy jsou všechny energetické body na těle, pokryty lávovými kameny.
 
Masáž lávovými kameny je doporučována všem kdo mají problémy se spánkem, nesoustředěností, neschopnosti se uvolnit, podnikatelům, kteří jsou pod neustálým tlakem a lidem, kteří jsou nuceni podat v krátkém období špičkový výkon.
 
Cena masáže:
Masáž celková (90 min.)
Masáž zad (50 min.)
 

Medová detoxikační masáž

Je považována za skvost mezi masážemi. Jedná se o velice účinnou metodu  alternativní medicíny, při které se zbavujeme toxických látek uložených v těle a to jak na povrchu tj. v podkožní tkáni, tak i z hloubky tělesných tkání. Při masáži se využívá výborných účinků medu (především detoxikačních). Při masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus prostřednictvím reflexních Headových zón. Ty jsou v oblasti páteře, kde k určitým úsekům přiřazujeme určité orgány, které jsou s nimi nervově spojeny. Masáží těchto zón příznivě ovlivňujeme, posilujeme a pomáháme léčit příslušné orgány s nimi spojené. Preventivně působí i v oblasti psychosomatické. Headovy zóny jsou pojmenovány podle neurologa jménem Henry Head. Odhalil reflexní souvislosti mezi poruchami vnitřních orgánů a bolestmi zad, změnami napětí, prokrvení a přecitlivělosti v určitých zónách. Staré usazeniny a jedy jsou právě pomocí těchto zón vysávány až z hloubky tělesných tkání (orgánů). Při onemocnění těchto orgánů se může podstatně podílet na jejich léčení. Svým detoxikačním působením osvobozuje medová masáž celý organismus od usazenin, které v průběhu let nahromadil z životního prostředí, potravy a léků. Medová hmota obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Je proto vhodná zvláště při velkém počtu typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin. Med se vstřebá do podkoží. Působí svým ojedinělým složením jako výživa, antiseptikum pokožky.V medu obsažené živiny se dostávají do krve a přes kůži se zpětně uvolňují uložené odpadní látky, což se projeví šedobílou „žvýkačkovitou“ hmotou, ve kterou se med postupně během masáže mění.

Kdy je tato masáž vhodná:
Potíže krevního oběhu, alergie (ne na med!), revmatická onemocnění svalů a kloubů, artróza, žaludeční a střevní poruchy, plísňové onemocnění střev nebo orgánů, chronické rými a choroby vedlejších dutin, chronický únavový syndrom, bolesti hlavy, nervové poruchy všeho druhu, potíže s usínáním a nespavostí, výtoky a menstruační potíže u žen, při všech stavech slabosti, ochabování vitality a výkonnosti, jaterní choroby, funkční poruchy slinivky břišní, slabosti ledvin, po operacích.
Kdy naopak není vhodná:
Při vzniku alergie na med, v oblasti otevřených ran, při poškození pokožky ekzémech nebo vyrážkách, při tumorech – nebezpečí rozsevu metastáz, při krvácení v těle – žaludeční vředy, krvácení žaludku, při vysokém očním tlaku, trombóze, infekčních chorobách
 
Provedení masáže:
Detoxikační masáž medem se provádí na zádech, podél páteře. Může se však provádět i v oblasti kloubů a jiných bolestivých míst. Teplý med se nanese podél páteře a poté je specifickými masážními pohyby vpravován do kůže. Na rozdíl od jiných masážních technik není tkáň stlačována, ale naopak je natahována. Tím se výrazně pro krvuje a získává na pružnosti a elastičnosti.
Díky skvělým vlastnostem medu je pokožka po masáži zjemněná, prokrvená a uvolněná.
 
Další doporučení:
 • Před návštěvou si doma otestovat Vaši reakci na med, tj. kápnout si med na předloktí
 • Zvýšit příjem tekutin, nejlépe čisté neperlivé vody bez příchuti
 • Po masáži cca 12h nepoužívat na ošetřené partie těla chemické tělové a vlasové šampóny
 • Zejména po první návštěvě se může dostavit u osob s větším toxickým zatížením krátkodobá únava, proto si po masáži naplánujte spánek či odpočinek.
Cena masáže:
Medová záda (50 min.)
Medový kloub (1x kloub 20min.)
 

Anticelulitidní Masáž

Velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než je u mužů. Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen. Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek.
Při masáži dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Masáží dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy.
 
.
Cena masáže:
Masáž stehen, boků, hýždí a břicha (50 min.)
 
Kokosový sen
 
Dopřejte si exotické osvěžení Vašeho těla s příjemnou vůní kokosu.
Tato výjimečná terapie celého těla Vám dodá nejen tolik potřebnou energii, ale zvětší i Vaši radost do života. Můžete se těšit na příjemnou hluboce relaxační olejovou masáž, která probíhá za použití panenského kokosového oleje. Ten je známý pro své blahodárné účinky na pleť. Vaše pokožka bude sametově jemná, pružná a zdravá. Vaše tělo se uvolní z nervového a svalového vypětí a budete se cítit jako znovuzrozeni.
Tato jedinečná kúra je zážitek, který si Vaše pokožka a smysly zaslouží!
 
Cena procedury:
Celková masáž (90 min.)
Masáž zad, nohou a rukou zezadu (60min.)
Masáž zad (30min.)
Masáž obličeje a dekoltu (30min.)
Plosky (30min.)
 

 Levandulová masáž

Levandulový olej je všeuměl mezi oleji. Levandule působí účinně na psychiku, tělo i emoce. Regenereační levandulová masáž je vhodná při psychických a citových problémech, je to povzbuzující prostředek pro celé tělo, stimuluje obnovu buněk. Pomáhá při kožních onemocněních a poranění. Je mimořádně účinná při popáleninách.
Regenerační levandulová masáž přináší úlevu při bolestivé a menstruaci, stejně jako při bolestech hlavy. Je vhodná pro hlubokou relaxaci a přináší zdravý, osvěžující spánek.

Cena procedury:
Celková masáž (90 min.)
Masáž zad, nohou a rukou zezadu (60min.)
Masáž zad (30min.)
Masáž obličeje a dekoltu (30min.)
Plosky (30min.)

 

Rakytníková masáž
Masáž je prováděna extraktem z rakytníku řešetlákového zn. Saloos. O rakytníku řešetlákovém je obecně známo, že má vynikající regenerační schopnosti a velmi příznivě působí na problematickou pokožku i vrásky. Intenzivně o ni pečuje a mírní její nežádoucí projevy. Přispívá ke zklidnění a normálnímu stavu pokožky. Extrakt pomáhá zachovávat pružnost a elasticitu pokožky, udržuje její přirozenou vlhkost a je tak vhodný proti předčasnému stárnutí pokožky. Výborně regeneruje pokožku po opalování, osvědčil se také na pokožku po zhojených popáleninách, drobných kožních poraněních. Pokud tedy chcete dodat své kůži vitalitu a pružnost je pro Vás tato masáž přímo určena.
 
Cena procedury:
Celková masáž (90 min.)
Masáž zad, nohou a rukou zezadu (60min.)
Masáž zad (30min.)
Masáž obličeje a dekoltu (30min.)
Plosky (30min.)
 

Tymiánová masážČerstvý tymián je vynikající koření

Tymiánová regenerační masáž je ideální pro unavené tělo, obzvláště pak nohy. Odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky, pomáhá při drobných výronech, poraněních. Regenereruje a zvláčňuje pokožku. Je vhodná též při respiračních (dýchacích) problémech, revmatismu, svalové bolesti. Také zvyšuje obranyschopnost organismu. Při masáži se používá Thymiánový extrakt – velmi silný (koncentrát je proto smíchaný s mandlovým a slunečnicovým olejem).

Cena procedury:
Celková masáž (90 min.)
Masáž zad, nohou a rukou zezadu (60min.)
Masáž zad (30min.)
Masáž obličeje a dekoltu (30min.)
Plosky (30min.)
 
Permanentky (5 masáží)

Klasická masáž záda, šíje                                    

Lymfatická masáž celková                                       

Lymfatická masáž dolní končetiny                                      

Lymfatická masáž horní končetiny            

Anticelulitidní masáž

 

Ceny jednotlivých masáží naleznete v sekci ceník masáží Bc. Pavla Němečková

Informace také naleznete na www.masazejirkov.cz

 

VZP rok 2020

Příspěvek pro aktivní dárce krve, plazmy, krevních destiček a kostní dřeně

Příspěvek v celkové výši až 3 000 Kč za rok můžete čerpat na:

 • rehabilitační/rekondiční aktivity lázeňského typu nehrazené z veřejného zdravotního pojištění (např. masáže, sauna, plavání, solná jeskyně apod.)
  – v max. výši 2 000 Kč po předložení potvrzení alespoň jednoho odběru za kalendářní rok (příspěvek je možné do max. částky čerpat postupně),
 • dentální hygienu nebo balíček dentální hygieny zakoupený v lékárně /ordinaci lékaře/u dentální hygienistky/prodejně zdravotnických potřeb (zubní a mezizubní kartáčky, zubní pasty, dentální nitě, ústní vody)
  – v max. výši 1 000 Kč po předložení potvrzení alespoň dvou odběrů za kalendářní rok (příspěvek lze čerpat pouze jednorázově a nevyčerpanou částku nelze dočerpat).

Při jednom odběru v roce tedy můžete podat jen žádost o příspěvek na rehabilitační/rekondiční aktivity (do výše 2 000 Kč), při dvou a více odběrech můžete podat žádost o příspěvek na rehabilitační/rekondiční aktivity (do výše 2 000 Kč) i na dentální hygienu (do výše 1 000 Kč).

Můžete vždy čerpat pouze částku do max. výše uvedené u daného příspěvku, není přípustná vzájemná kombinace s cílem dosáhnout na celkovou výši až 3 000 Kč (nelze tedy čerpat např. 700 Kč na dentální hygienu a 2 300 Kč na rehabilitační aktivity).

O tyto příspěvky nemůže žádat dárce, který v daném kalendářním roce čerpal příspěvek pro neaktivní oceněné dárce (ani v případě, že v průběhu roku předloží potvrzení o provedeném odběru).

Jak získat příspěvek?

Předložte do 31. 12. 2020

 • doklad o zaplacení dané aktivity/služby/zboží
 • potvrzení o bezplatném odběru krve, plazmy, krevních destiček, kostní dřeně

na kterékoli pobočce VZP nebo je můžete zaslat poštou spolu se Žádostí o příspěvek z fondu prevence (korespondenčně do 15. 12. 2020).

V tomto případě neplatí podmínka, že platební doklad nesmí být starší než 3 měsíce (musí však být vystaven od 1. 10. 2019).

K žádosti o příspěvek je třeba předložit legitimaci dobrovolného dárce krve nebo jiný doklad prokazující aktivní bezplatné dárcovství krve, krevní plazmy, krevních destiček nebo kostní dřeně.

Všechny potřebné informace pro podání žádosti najdete v podrobných podmínkách čerpání příspěvků z fondu prevence, nebo volejte naši infolinku 952 222 222.

Text čerpán z: https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhody-a-prispevky/darci/prispevky-pro-darce-krve